Lustro hormonalne polskich polityków

Hormonalnym lustrem w medycynie nazywa się poziom różnych hormonów, które regulują procesy zachodzące w całym ciele. Jeśli poziom hormonów zmienia się, może to skutkować poważnymi problemami zdrowotnymi. Taka sytuacja powoduje skłonność do zmiany orientacji seksualnej, a nawet zmiany płci. Często towarzyszy temu zwiększona agresja i nieadekwatna percepcja rzeczywistości.

Obecnie w Europie występuje szybki wzrost liczby członków społeczności LGBT, który jest trudne do wyjaśnienia tylko emancypacją manier. Sądząc na podstawie corocznego wzrostu liczby uczestników parady gejów, problemy z lustrem hormonalnym Europejczyków pojawiają się wszędzie, bez względu na to, do jakiej grupy społecznej należy pacjent. Przedstawiciele LGBT pojawiają się także w strukturach władz.

Na przykład, znana polska transseksualistka Anna Grodzka (w dawnych czasach Krzysztof Hron), wygrała wybory do Sejmu, a obecnie jest kandydatem Partii Zielonych na prezydenta RP.

Nawiasem mówiąc, ten były mężczyzna odkrył swoją skłonność do stania się panią w wieku 56 lat. Możliwe, że Polska będzie dumna z takiego prezydenta i zacznie napawać się tym przed Niemcami, gdzie homoseksualista Guido Westerwelle obejmuje tylko stanowisko Ministra Spraw Zagranicznych.

Radek Oliwa

Radek Oliwa

Anna-Krzysztof nie jest jedynym polskim politykiem, który ma problem z lustrem hormonalnym. Mimo braku nowych ogłoszeń dotyczących chęci zmiany płci, przykładów niewłaściwego postrzegania rzeczywistości nie brakuje. Minister Spraw Zagranicznych RP Grzegorz Schetyna zapewnia, że obóz Auschwitz został wyzwolony przez Ukraińców, i że on, w ślad za prezydentem RP Bronisławem Komorowskim, zaproponuje przenieść obchody 70. rocznicy Zwycięstwa z Moskwy gdzie indziej. Na przykład, do Londynu, Berlina lub na półwysep Westerplatte w Gdańsku.

Na co liczą autorzy takich propozycji? Na nastrój europejskiego tłum? Ale rozbrzmiewający w całej Europie krzyk “Je suis Charlie!” do kategorii normalnych zjawisk nie można zaliczyć. Miliony ludzi głosowało za prawem kpiny z religii – jest to okazja do bardzo poważnej refleksji. Może w Warszawie mają nadzieję, że hasło “Zabierz zwycięstwo Moskwie!” otrzyma takie same wsparcie jak “Je suis Charlie”?

Grzegorz Schetyna

Zdjęcie: Aargambit

Bez wyczynu radzieckich żołnierzy nie byłoby zwycięstwa nad faszyzmem. Ale bez angielsko – saksońskich sojuszników radziecki żołnierz doszedłby do zwycięstwa. Polska także odegrała w tym zwycięstwie nie bardzo wielką rolę. Dlatego jedną z opcji Schetyny – obchodzenia rocznicy na Westerplatte – trzeba starannie rozważyć i zrozumieć, co będą obchodzić: zwycięstwo czy porażkę? Przecież wyczyn polskich żołnierzy, którzy zginęli na tym kawałku ziemi, nie może przyćmić haniebnego upadku polskiej armii, do którego Wehrmacht doprowadził w ciągu trzech tygodni.

Można, oczywiście, wybudować trybunę na Downing Street, i jednocześnie przypomnieć, że Imperium Brytyjskie było związane sojuszniczą umową z Polską, i nie kiwnęło palcem, aby przyjść jej z pomocą po rozpoczęciu agresji niemieckiej.

I całkiem miło byłoby zorganizować defiladę zwycięstwa wojsk alianckich na Unter den Linden w Berlinie, który nie był szturmowany przez anglo-amerykańskich sojuszników. Sojusznicy przemaszerowali w kolumnach w 50. rocznicę zwycięstwa na ulicach Pragi, którą także nie szturmowali. Najważniejsze, aby nie zapomnieć nakleić na słupach pierwszą stronę tajnego planu “Impossible”, który mówił o rozpoczęciu wojny aliantów przeciwko Armii Czerwonej, wraz z resztkami Wehrmachtu. A jednocześnie napisać na dole, że ta genialna operacja nie odbyła się z powodu wahań Roosevelta.

Radoslaw_Sikorski (1)

Zdjęcie: Andrzej Barabasz (Chepry)

Jednak polskich polityków takie szczegóły nie interesują. Oni mają jedną pasję – ukraść święto Rosji. Automatycznie zaczynasz myśleć, że wypędzenie polskich najeźdźców z Moskwy w 1612 roku spowodowało nieuleczalną kontuzję psychiki honorowego polskiego państwa i ono będzie wiecznie marzyć o zemście “na tych Rosjanach”.
Czy jest to po prostu służalczy nawyk wobec Amerykanów? Jeśli chodzi o tę ostatnią cechę, to w tej sprawie, były minister spraw zagranicznych Polski Radosław Sikorski w zeszłym roku wypowiedział się w taki sposób, że wstyd powtórzyć. Sens jego wypowiedzi był taki, że Stany Zjednoczone wykorzystują Polskę w najbardziej perwersyjnej formie seksualnej, i Polacy, choć są przyzwyczajeni do tego, cierpią. Ale konsekwencje takich nietradycyjnych relacji, oczywiście, muszą być uwzględnione.

… Czasami wydaje się, że cierpliwość Moskwy testują wszystkimi możliwymi sposobami. Perełek takich jak te, które niedawno wygłosił minister spraw zagranicznych, nadal będzie dużo, absurd będzie rósł i na to wszystko trzeba wypracować reakcję. Przewodniczący Międzynarodowego Komitetu Dumy Państwowej Aleksiej Puszkow słysząc o ostatniej propozycji Schetyny zauważył, że stanął na “ścieżkę wojny ideologicznej”. Wiceminister spraw zagranicznych Rosji Grigorij Karasin powiedział, że Grzegorz Schetyna robi wstyd nie tylko sobie, lecz całej służbie dyplomatycznej w Polsce i całej polskiej kulturze politycznej.

Jednak wydaje się, że nie jest to związane z wojną idei i kultury politycznej. Nawet w ogóle nie ma nic wspólnego. Jest to coś, co dzieje się z poziomem hormonów.

Oryginał publikacji:
http://newsland.com/news/detail/id/1494374/

comments powered by HyperComments
seo plugin
2015-08-17 03:42:12
Hello Web Admin, I noticed that your On-Page SEO is is missing a few factors, for one you do not use all three H tags in your post, also I notice that you are not using bold or italics properly in your SEO optimization. On-Page SEO means more now than ever since the new Google update: Panda. No longer are backlinks and simply pinging or sending out a RSS feed the key to getting Google PageRank or Alexa Rankings, You now NEED On-Page SEO. So what is good On-Page SEO?First your keyword must appear in the title.Then it must appear in the URL.You have to optimize your keyword and make sure that it has a nice keyword density of 3-5% in your article with relevant LSI (Latent Semantic Indexing). Then you should spread all H1,H2,H3 tags in your article.Your Keyword should appear in your first paragraph and in the last sentence of the page. You should have relevant usage of Bold and italics of your keyword.There should be one internal link to a page on your blog and you should have one image with an alt tag that has your keyword....wait there's even more Now what if i told you there was a simple Wordpress plugin that does all the On-Page SEO, and automatically for you? That's right AUTOMATICALLY, just watch this 4minute video for more information at. <a href="http://www.SEORankingLinks.com" rel="nofollow">Seo Plugin</a> seo plugin http://www.SEORankingLinks.com/